Traadi müük

Traadi müük

Traat on pikamõõtmeline metalltoode.

Kõige sagedamini kasutatakse seda vedrude, peenmetalltoodete, elektroodide, võrgu, trossi ja paljude teiste toodete valmistamiseks.

Traaditootmise põhikomponendid on tsink, vask, titaan, teras, alumiinium ja teised sulamid.

Selle toote valmistamiseks kasutatakse kaht meetodit, milleks on venitamismeetod ja läbi spetsiaalsete avade tõmbamise meetod.

Neid meetodeid kasutades on võimalik traadi läbimõõtu järk-järgult vähendada.

Vedrutraat

Sellest materjalist valmistatakse suure töökoormusega ja -survega vedrusid, klambreid, tõmmitsaid ja muid tooteid. Nimetatud toodete materjalidele esitatakse tavaliselt eriti kõrgeid nõudmisi. Need tooted jaotatakse tavalisteks ja täppistoodeteks. Vedrutraadi tootmiseks kasutatakse

  • süsinikterast;
  • legeerterast;
  • lisamaterjali (pärast termilist töötlust).

Mõned tooteliigid kaetakse korrosioonikindla kattega.

Keevitustraat

Keevitustraati kasutatakse automaat- ja poolautomaatkeevitusega seotud tööde tegemisel. Ka leiab see rakendust elektroodide ja keevitusvarraste tootmisel.

Lõõmutatud traat

Põhilisteks kvaliteediomadusteks on suurepärane plastsus ja suur painduvus. Need mehaanilised omadused võimaldavad kasutada lõõmutatud traati kõige erinevamates ehitusprotsessides. Põhilised kasutusalad:

– raudbetoontoodete ülemiste kihtide armeerimine;

– monoliitehitus.

Tsingitud traat

Seoses suure korrosioonikindlusega kasutatakse laialdaselt mitmesuguste võrkude (okastraat, punutud võrk) valmistamiseks. Lisaks sellele kasutatakse tsingitud traati paljudes ehitusvaldkondades, eriti raudbetoonist konstruktsioonide armeerimisel. Tsinkkate võimaldab pikendada toote kasutusaega rohkem kui 20 aasta võrra.

Enimor Met OÜ, mis tegeleb Tallinnas valtsmetalltoodete valmistamisega, pakub oma klientidele laias valikus valtsmetalltorusid, lehtvaltstooteid, musta ja värvilist valtsmetalli jms. Hindade täpsustamiseks helistage meie müügijuhtidele meie kodulehel nimetatud telefonidel!

Enimor Met OÜTraadi müük