Teraslati müük

Teraslati müük

Metall-lati all mõistetakse terasest valmistatud kitsast ristkülikukujulise põiklõikega latti. Teraslatid valmistatakse tavaliselt 2…6 meetri pikkusena.

Teraslatt on valtsmetallist valmistatud toode, mida kasutatakse laialdaselt mitmesuguste metallkonstruktsioonide valmistamiseks.

Kutseliste ehitajate seas on teraslatt küllaltki populaarne, sest teraslati kvaliteedinäitajad võimaldavad püstitada temast kindlaid rajatisi ja tugevaid konstruktsioone.

Teraslati võib kanda sorditerase kategooriasse ning selle tähtsus ehitustöödel on äärmiselt suur. Materjalil on suurepärased näitajad, millest põhilised on vastupidavus ja tugevus. Neid omadusi on võimalik veelgi parandada korrosioonivastaste katete ja töötlusega.

Kuumvaltsitud teraslatti toodetakse kuumvaltsimispinkidel, töödeldes terast termiliselt. Saadaval on ka teraslatid 45 ja 30 ХГСА.

Eriti lai on teraslattide S235JR,S235J2, S355JR ja S355J2 valik.

Lattide ristlõike mõõdud on 20 х 4 kuni 200 х 15 mm.

Firma Enimor Met OÜ pakub teile mitmesuguseid mustast ja värvilisest valtsmetallist tooteid. Lattide ja teiste toodete hinnad kujunevad vastavalt metallituru üldisele olukorrale ning sõltuvad ka tootmismahtudest ja kampaaniatest. Helistage meie müügijuhtidele ja täpsustage kõiki teraslati hinnaga seotud küsimusi!

Enimor Met OÜTeraslati müük