Talade müük

Talade müük

Enimor Met OÜ pakub oma klientidele ja ostjatele soodsa hinnaga suures valikus terastalasid. Meie hinnad on oluliselt madalamad kui teistes Tallinna ja kogu Eesti valtsmetallituru ettevõtetes.

Tala on horisontaalne kandevkonstruktsioon, mida kasutatakse hoonete ja rajatise püstitamisel ning mis kujutab endast vahelae elementi.

Tala kui paindele allutatud konstruktsioonielement asetatakse tugedele tavaliselt horisontaalselt, seega saab talle osaks vertikaalkoormus.

Tuleb aga ette ka juhtumeid, kus talale toimivad horisontaaljõud, näiteks tugevad tormi-iilid.

Nende toodete hulgas kõige levinumad on kaksik-T-talad ehk I-talad. Suur nõudlus selle toodangu järele on seotud sellega, et I-tala mitu korda tugevam ja vastupidavam kui ruutterasest tala. I-talade tootmisel kasutatakse vähelegeeritud terast ja süsinikterast pikkusega 4…12 m. I-tala ristlõige sarnaneb T-tähega.

Talade hinnad

Tala hind sõltub paljuski selle valmistamiseks kasutatud terase omadustest ja konfiguratsioonist. Kui soovite täpsustada teile ehitustöödeks vajaliku konkreetse tala hinda, pöörduge meie müügijuhtide poole. Nemad aitavad teil välja arvutada vajalikud mahud ja sellest lähtuvalt leida kõige optimaalsema hinna ja kvaliteedi suhte.

I-talade sortiment

HEB 120. 140.160.240,

HEA 100.140.240.260,

IPE 120.140.160.200.

IPN 180.

Sõltuvalt tala vöö paigutusest, tala mõõtmetest ja muudest näitajatest võib I-talasid mitmeti liigitada. Vastavalt valmistamismaterjalile võib talasid liigitada järgmiselt:

süsinikterasest valmistatud talad;

– vähelegeeritud terasest talad.

I-talade kasutamine

I-talasid kasutatakse paljudes tootmisvaldkondades. Nad leiavad rakendust mitte ainult tööstuslikus, vaid ka tsiviilehituses. I-talasid kasutatakse sildade, rippteede, tugede jms ehitamisel. Tasub rõhutada asjaolu, et I-talad on näidanud ennast väga heast küljest ka auto-, vaguni- ja laevaehituses.

Ostan talasid

Firma Enimor Met OÜ eripäraks on kliendisõbralik hinnakujundus, kohaletoimetamise mugavus, tähtaegadest kinnipidamine ja loomulikult ka hulgiostjatele kehtiv soodustuste süsteem. Tänu suurtele kogemustele valtsmetalli vallas on ettevõte võimeline rahuldama ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi.

I-talade ostmiseks helistage meie kodulehel nimetatud telefoninumbritele. Meie müügijuhid vastavad meeleldi kõigile teid huvitavatele küsimustele, teevad vajalikud arvutused, sealhulgas arvutavad välja vastava mahu pealt ette nähtud soodustuse, ja vormistavad teie tellimuse.

Enimor Met OÜTalade müük