Painutatud profiil

Painutatud profiil

Terasest painutatud profiil valmistatakse 2-5 mm paksusega metallilehest. Painutatud profiil on erinevate struktuurielementide valmistamisel olulisel kohal. Tänapäeval on painutatud profiil küllaltki levinud rullitud metalli tüüp tänu selle laiadele kasutusvõimalustele. Terasest painutatud profiili raamid on ületanud kasutuses kõiki ootuseid nende tugevusele, vastupidavusele ja töökindlusele.

Teil on võimalik võtta ühendust Enimor Met OÜ müügijuhtidega selleks, et saada teavet painutatud profiili ja selle võimalike suuruste kohta.

Müügijuhid arvutavad välja vajaliku materjali hinnad ja täidavad klientide erinõudmised.

Meie spetsialistid pakuvad seejuures ka lisateenuseid metalli töötlemiseks – puurimiseks, lõikamiseks ja vajalikele mõõtmetele vastavaks lõikamiseks.

Pöördudes Enimor Met OÜ poole saab iga klient olla kindel, et leiab meie tootevalikust enda jaoks sobiva rullitud metalli mõistliku hinnaga. Kui olete huvitatud kindla suurusega profiili ostmisest, siis võtke täpsema teabe saamiseks ühendust ettevõtte müügijuhtidega. Meie müügijuhid aitavad Teid kogu ostuprotsessi jooksul.

Enimor Met OÜPainutatud profiil