Armatuuri müük

Armatuuri müük

Enimor Met OÜ on firma, millel on metalltoodete turul suurepärane reputatsioon ning mis on usaldusväärne metall- ja terastoodete tarnija oma partneritele nii Tallinnas kui ka kogu Eestis. Meie laia ja mitmekülgsesse tootevalikusse kuulub lehtteras, ümarteras, talad, fassong- ja sordivaltsmetall, igasuguste mõõtmete ja läbimõõtudega kuuskantteras ja muu kaup, mida pakume taskukohase hinnaga.

Tahaksime rõhutada, et meie kõige populaarsem metallitoode on terasarmatuur. Armatuuri ostmiseks võtke ühendust meie müügijuhiga, kes aitab teil tellimust vormistada.

Terasarmatuur on ilmselt üks meie kõige populaarsemaid ja tähtsamaid tooteid, mida kasutatakse monoliitraudbetooni tootmisel ning raudbetoonrajatiste püstitamisel. Armatuuri ja betooni suurepärane kombinatsioon on selgitatav nimetatud materjalide füüsikaliste ja keemiliste omaduste sobivusega.

Praegu kasutatakse armatuurvardaid praktiliselt kõigi ehitusprotsesside ühel või teisel etapil, seda isegi juhul, kui raudbetoon on ehitusel teisejärguline materjal. Seda võib selgitada asjaoluga, et terasarmatuur suurendab tõhusalt konstruktsiooni tõmbetugevust.

Armatuuri sortiment

В500В marki terase läbimõõt on 5…25 mm.

Jämedamat kui 25 mm läbimõõduga armatuuriterast valmistatakse eritellimuste alusel.

Armatuuri hind

Terasarmatuuri hind võib muutuda. See on normaalne, sest hind sõltub olukorra muutumisest valtsmetalliturul. Kui soovite osta armatuuri vundamendi valamiseks või muudeks ehitustöödeks, pöörduge Enimor Met OÜ töötajate poole – nad aitavad teil kindlasti teha rohkearvuliste pakutavate valtsmetalltoodete hulgast õige valiku.

Püsiklientidele on meil armatuuri ostmiseks ette nähtud eritingimused.

Enimor Met OÜArmatuuri müük