Värvilise metalli müük

Värvilise metalli müük

Enimor Met OÜ pohitegevuseks on mustmetalli muuk. Ettevotte Kamika GS OÜ on tuttarettevote, mille pohitegevuseks on varvilise metalli muuk.

Varvilise metalli sortiment


See rühm sisaldab pea kõikidest metallidest ja nende sulamitest tooteid. Erandiks on üksnes mangaan, raud, kroom ja nende sulamid. Värviline valtsmetall jääb mustale oma väljalaske- ja kasutusmahtudelt kõvasti alla, see-eest ületab aga mustmetalli oma kasutamisalade mitmekesisuse poolest.

Alumiinium ja alumiiniumisulamid

AK-6, AD1H, AD35, AMG-5,AMG-6, AMG2H, AMC, D16AT, D16T, EN6082,T6, 5754

Alumiinium on küllaltki plastne ja kerge materjal. Alumiiniumi populaarsus ja lai levik looduses on aidanud kaasa selle juurutamisele mitmesugustes valdkondades. On suurepärane elektrijuht, ehkki jääb selles vallas vasele alla. Keemiliselt aktiivne, kõik alumiiniumtooted kattuvad õhu käes oksiidikihiga. Oksiidikiht kaitseb metalli hästi korrosiooni vastu. Tänu alumiiniumi ja selle oksiidide kahjutusele on see metall leidnud laia kasutamist toiduainetetööstuses, kus seda kasutatakse köögiriistade ja toidunõude valmistamiseks. Et alumiiniumi töötlemine on suhteliselt lihtne, valmistatakse sellest mitte üksnes tööstuses, vaid ka kodumajapidamises kasutatavaid esemeid. Kamika GS pakub tarbijatele alumiiniumi baasil valmistatud valtstooteid, torusid, karp- ja nurkprofiile, ümarvardaid jpm.

Pronks, laagri pronksid ja tinapronksid

OCS5-5-5, Braz 9-4, Rg7(CuSn7Zn4Pb7-C), CuAl10Fe5Ni5, CuSn12JM7-15, JM3-15, JM1-15

Raud-alumiiniumpronks, samuti analoogsed sulamid, millesse on lisatud niklit. Kasutatakse masinaehituses. Sobib järgmiste toodete valmistamiseks:

– mutrid;

– laagriliuad;

– liugelaagrid;

– puksid.

Kamika GS OÜ pakub laagri pronksi, mis on ette nähtud keskmise koormusega liugelaagrite (Rg7) ja suure koormusega liugelaagrite (CuSn12) valmistamiseks, mutreid ja tarvikuid (CuAl10Fe3 ja CuAl10Fe5Ni5);

  • ümarpronksi läbimõõduga 10…404 mm;
  • pronkstorusid mõõtmetega 26 х 14 mm kuni 353 х 247 mm.

Messing

Messing on populaarne mitmes tehnikavaldkonnas. On nii külmalt kui ka kuumalt suurepäraselt töödeldav. Sageli kasutatakse väikeste detailide valmistamiseks masina- ja aparaadiehituses. Messingi põhilised eelised:

– korrosioonikindlus;

– hea elektrijuhtivus;

– väike hõõrdetegur.

Kamika GS OÜ pakub teile järgmisi tooteid:

messingleht 2…12 mm;

kuuskantmessing 5,5…50;

messingtoru 5 х 0,5 kuni 32 х 5;

ümarmessing 3…160 mm.

Vask

Elektrit ja soojust hästi juhtiv metall, mis leiab tänu neile omadustele laialdast kasutust elektroonikas, elektrotehnikas ning jahutus- ja küttesüsteemides. Korrosioonikindlus lubab kasutada vasktooteid ka väga niisketes tingimustes. Kergesti sulav ja plastne vask on suurepäraselt töödeldav ning selle kasutamine on äärmiselt mugav. Saadaval on margid Cu-ETP, M1, M1E, M3 ja palju muud.

Titaan

Kasutatakse laialdaselt mitmesuguse valtsmetalltoodangu valmistamisel. Titaan ja selle sulamid muudavad toodete omadused paremaks ja täiustavad neid. Ümartitaanist valmistatakse

– krüogeenseadmeid;

– laevade ja lennukite detaile;

– meditsiiniinstrumente.

Titaanlehti kasutatakse masinaehituses ja kütteseadmete ehitamisel.

Tsink

Tähtis metall, mida kasutatakse mitmesuguste sulamite valmistamisel. Tsingi põhiliseks kasutusalaks on messingi valmistamine. Põhieeliste seas tuleks ära märkida vastupidavus keemiliste elementide ja sademete toimele.

Eesti ettevõte Kamika GS OÜ tegeleb juba üle kümne aasta edukalt värviliste metallide müügiga. Pakume oma klientidele alati parimaid hindu ja laitmatut teenindust. Kui soovite osta meie valtsmetalltooteid, pöörduge julgesti meie müügijuhtide poole! Müügijuhtide telefoninumbrid leiate meie kodulehelt.

Enimor Met OÜVärvilise metalli müük