Tööriistaterase müük

Tööriistaterase müük

Tööriistateras on eriline teraseliik, millest valmistatakse sõidukite ja tööpinkide lõikedetaile, mis peavad vastu pidama suurtele koormustele ja dünaamilistele kõikumistele. Tööriistaterast kasutatakse ka mõõteriistade valmistamiseks.

Tööriistateraste hulka kuuluvad:

mittelegeeritud teras;
legeerteras;
kiirlõiketeras.

Mittelegeeritud tööriistateras

Mittelegeeritud tööriistaterase margid У7, У7А.У8, У8А,У10, У11 sobivad tööriistade valmistamiseks, mida kasutatakse tingimustes, kus nende lõikeservad ei kuumene. Sellisteks tööriistadeks on näiteks kirved, freesid, märklid, peitlid, pikisaed ja ketassaed ning mitmesugused lapiktangid. У10А sobib rasplite, puidusaagide, kirveste, jõhvviilide ja märkeriistade valmistamiseks.

Kiirlõiketerased Р18 ja Р6М5 on võimelised säilitama oma põhilisi lõikeomadusi isegi maksimaalsetel kuumutustemperatuuridel, seega sobivad need ka suurel kiirusel töötavate lõikeriistade valmistamiseks. Kiirlõiketeras säilitab oma omadused pika aja jooksul, mida ei saa öelda tavalise terase kohta.

Kiirlõiketerase põhiomadused:

– pikk kasutusaeg;

– kuumakindlus;

– vastupidavus temperatuurikõikumistele;

– tugevus;

– suurepärane sobivus keevitustöödeks.

Mittelegeeritud tööriistaterase markidest ХВГ,4Х5МФС, 9ХС, Х12МФ, 5Х3В3МФС, 6ХС, Х,7Х3 ja ШХ15 valmistatakse erilisi tööriistu, mis on ette nähtud külmade metallide töötlemiseks kõrgel temperatuuril ja surve all.

Tööriistaterase hind

Enimor Met OÜ-st saate teada kõik teid huvitavad üksikasjad, sealhulgas tööriistaterase hinna. Telefoninumbrid on meie kodulehel olemas. Kogenud müügijuhid annavad teile hea meelega kõikvõimalikku teavet ja abistavad õige valiku tegemisel.

Enimor Met OÜTööriistaterase müük