Roostevaba terase müük

Roostevaba terase müük

Roostevabaks teraseks nimetatakse niklit sisaldavaid teraseliike nagu 10Х17Н13МДТ, 12Х18Н10Т, 08Х18Н10Т, AISI 316, AISI 316L, AISI 321, AISI 304 jt.

Need on kuumakindlad terased, mida on legeeritud väga korrosioonikindla titaaniga. Kõik sellest terasest valmistatud detailid on äärmiselt koormuskindlad – väheagressiivsetes keskkondades on nad koormusele vastupidavad temperatuuril –196…+600 °C, agressiivsetes keskkondades aga kuni temperatuurini +350 °C.

Enimor Met OÜ ladudes ootavad teid kuuskantteras, roostekindlad torud, ümarteras, ruutteras, teraslatt ja traat.

 

ROOSTEVABA  TERASE EELISED

  • lihtne hooldus;
  • kasutamismugavus;
  • pikk kasutusaeg;
  • meeldiv välimus, tänu millele leiab see materjal laialdast kasutamist disaini- ja arhitektuurivallas;
  • paindlikkus ja tootmise lihtsus: roostekindlat terast on lihtne töödelda (lõigata, keevitada jne);
  • hügieenilisus, st suurepärane vastupidavus korrosiooniprotsessile. Talub kõrgeid ja madalaid temperatuure ning leeliste, lahuste, hapete jms toimet.

Hinnakujundamist mõjutab pidevalt muutuv olukord valtsmetalltoodete turul. Kui soovite osta roostekindlat terast või muid valtsmetalltooteid, pöörduge Kamika GS OÜ müügijuhtide poole. Neil on heameel aidata teid meie laia kaubavaliku hulgast just teile vajaliku toote leidmisel. Püsiklientidele on meil ette nähtud soodustused ja eripakkumised.

Kuumus-ja roostevaba  madala niklisisaldusega teras 

Niklit mittesisaldavat roostekindlat ümarterast valmistatakse külm- ja kuumvaltsimismeetodil. Tootmiseks kasutatakse kõrglegeerterase marke 95Х18, 15Х25Т, 20Х13, 40Х13 jt.

Mark: 20Х13

Asendajad: 12Х13, 14Х17Н2

Analoogid: Euroliit 1,4021 — USA 420

Mark: 30Х13

Asendaja: 40Х13

Analoogid: Euroliit 1.4028 X30Cr13 – USA 420 420F S42020.

Kasutatakse ahjude ehitamisel ja energeetikaseadmete ehituses, aga ka poltide, mutrite, turbiinilabade ja krakkimisseadmete valmistamiseks, mis peavad pikka aega töötama temperatuuril kuni 500 °C.

Roostevabaa ümarterase eripäraks on suur korrosioonikindlus. Oma korrosioonikindluse eest on materjal tänu võlgu legeerivate lisandite kasutamisele. Vastupidavust korrosioonile suurendab ka materjali pinnal olev õhuke kroomisisaldavate sulamioksiidide kiht. Toode koosneb sellistest metallidest nagu baarium, koobalt, tseerium, lämmastik, plii jt. Tavaliselt näidatakse legeerivate ainete ja kroomi sisaldus ära toote nimetuses (protsendina).

Kuumus- ja roostevaba terase hind

Kui soovite osta soodsa hinnaga kuumuskindlat ümar-, leht- või kuuskantterast, pöörduge Enimor Met OÜ poole. Meilt leiate mitmesugust marki, mitmesuguste mõõtmete ja läbimõõtudega tooteid. Kõrgeima kvaliteediga materjalid on valmistatud roostekindlate niklivabade ainete baasil. Kõik tooted on kuumakindlad. Meie asjatundjad aitavad teil teha laia sortimendi hulgast õige valiku.

Enimor Met OÜRoostevaba terase müük